SOBOTA 27 LUTEGO,
06:30 + Elżbieta Kanadys – od Zenona i Heleny Kaptur, od sąsiadów: Marka Miernika, Joanny i Mariusza Jędrzejak;
08:00 + Helena Michałowska – od członkiń Róży Janiny Januszkiewicz, od firmy pogrzebowej Warczak;
08:00 + Ludwik Kikut – od sąsiadów Jędryczko i Żołyniak, od rodziny Piech z ul. Krzywej;
18:00 + Kazimierz Kawalec (9 r. śmierci) – od żony i od syna z dziećmi;
18:00 + Helena Raczkowska – od siostry Sabiny, od siostrzenicy Ani z rodziną, od siostrzeńca Janka;
18:00 + Denis Szulc – od koleżanek i kolegów z pracy Mirka, od rodzin: Sztymela i Borzemskich z ul. Aleje, od matki chrzestnej z rodziną;

NIEDZIELA 28 LUTEGO, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
07:00 Dziękczynno – błagalna w 45 rocz. Sak. Małż. Marii i Zenona;
08:30 ++ Antoni, Anna, Jerzy Panas – od rodziny;
10:00 + Robert Lityński – od siostry Małgorzaty z rodziną, od siostry Jolanty z rodziną;
11:30 + Teofil Ostrowicz (7 r. śmierci) – od żony z dziećmi;
11:30 + Grażyna Małecka – od kochającej córki Agnieszki z dziećmi i prawnukiem Frankiem, od kochającego syna Krystiana z żoną i dziećmi;
13:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Bożę błog. i opiekę MBWW dla Heleny Piotrowskiej z ok. 80 r. urodzin – od Chórzystów Rapsodia;
13:00 + Janina Wańczkowska – od chrześnicy Marioli z mężem i Hanią, od bratanicy Ani Dżugaj;
13:00 + Maria Kubera – od wnuka Bartosza z Adrianną oraz od Ani i Bartosza Gracz;
18:00 + Kazimierz Wesołowski – od Bogdana Szewczyk, od pracowników firmy Bodzio, od Elżbiety Sadło z rodziną;

PONIEDZIAŁEK 1 MARCA,
06:30 + Jadwiga Zalewska (6 r. śmierci);
06:30 + ks. Józef Wiśniewski (gr. 1)
08:00 + Maria Zabiór - ;
08:00 + Rafał Jurkiewicz – od Iwony i Leszka Przybył z córkami;
18:00 + Władysława (f) Fraszczyk – od Celiny i Jana Duda, od Reginy i Czesława Tadeusiak, od Wiesławy Krzywańskiej, od Andżeliki Sułkowskiej i Adriana Krzywańskiego z rodziną;
18:00 + Bronisław Łoziński (1 r. śmierci) – od żony Marianny i syna Jana z żoną Edytą;
18:00 + Jan Tomanik – od chrześniaka Tadeusza z Heleną, od Anieli Klepacz i Wioletty Migasiewicz z rodzinami, od Broni i Janka Gąsiorków;
18:00 + Helena Michałowska – od Karoliny i Marii Łotyckiej, od rodzin: Papoń i Szecel, od Teresy i Mariana Pluszkiewicz z rodziną;

WTOREK 2 MARCA,
06:30 + ks. Józef Wiśniewski (gr. 2)
08:00 + Helena Kasperska – Mielnik – od Lucyna Karbowiak, siostry Aleksandry i brata Józefa;
08:00 + Edward Borzemski – od rodziny Otolińskich i kolegi Adka, od rodziny Gonerów, od rodziny Bobowskich;
18:00 + Stanisław Ogrotnik – od Ryszarda z rodziną, od Wandy i Kazimierza Prymas, od wnuka Mariusza z rodziną, od rodziny Kawalec;
18:00 + Genowefa Babij – od Zdzisława Cilińskiego z rodziną, od Eugeniusza Cilińskiego z rodziną, od Józefa Olszowskiego z rodziną;
18:00 + Helena Raczkowska – od siostrzenicy Grażyny z rodziną, od siostrzenicy Krystyny z rodziną, od Basi Prymas;

ŚRODA 3 MARCA,
06:30 + ks. Józef Wiśniewski (gr. 3);
08:00 + Grażyna Małecka – od Janiny i Tadeusza Koza z ul. Partyzantów, od Marii Sinica i Jolanty Łukasik z rodziną, od Kapeli muzycznej;
08:00 ++ Maria i Franciszek Świtoń – od córki Bożeny;
18:00 NOWENNA;
18:00 + Jan Prescha – od Barbary i Ryszarda Kikut, od chrześnicy Moniki z rodziną;
18:00 ++ Helena i Kazimierz Żak – od syna z żoną;

CZWARTEK 4 MARCA, ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA, I CZWARTEK MIESIĄCA
06:30 + ks. Józef Wiśniewski (gr. 4);
08:00 + Mirosław Sobera – od kolegi Adama, od kolegi Darka z rodziną, od kolegów: Jarka i Roberta;
08:00 + Mirosław Sujecki – od rodziny Wieteskich, od sąsiadów Kołeczko z rodziną;
18:00 + Tadeusz Jachnicki – od Krystyny;
18:00 + Henryk Ulatowski – od rodzin: Walczak i Pieniążczak;
18:00 + Ludwika (f) Duda (4 r. śmierci) – od syna Jana z rodziną;

PIĄTEK 5 MARCA, I PIĄTEK MIESIĄCA
06:30 + ks. Józef Wiśniewski (gr. 5);
08:00 + Elżbieta Kanadys – od Łukasza Maciejewskiego z rodziną, Ireny i Ryszarda Maciejewskich z dziećmi, od Jolanty i Tomasza Radziszewskich z dziećmi, od pracowników firmy Darex;
08:00 ++ Regina Michalak, Bronisław, Mirosława (f), Elżbieta i Szczepan, Jerzy Badowscy – od rodziny Stępniów;
18:00 + Franciszek Golec – od Anny Nowak z rodziną, od sąsiadów z ul. Kazimierza Wielkiego, od rodziny Gąsior i Suliga;
18:00 + Franciszek Zimkowski – od Zofii Jędryczko z rodziną, od Wiesława Jędryczko z rodziną, od Elżbiety Pasternak z mężem i dziećmi;
18:00 + Marianna Mularczyk – od siostrzenic: Barbary i Ewy oraz siostrzeńca Mirosława z rodzinami;

SOBOTA 6 MARCA, I SOBOTA MIESIĄCA
06:30 + ks. Józef Wiśniewski (gr. 6)
08:00 ++ Apolonia, Jan, Janina, Władysława (f) – od syna z żoną i dziećmi;
08:00 + Anna Szturyło – od Barbary Prymas z rodziną;
08:00 + Marian Rokicki (17 r. śmierci) – od dzieci z rodzinami;
18:00 + Herbert Obiegło – od Elżbiety i Dominika Sobczyńskich dziećmi, od Dominiki i Dariusza Krawczyk z synami, od Sylwii i Piotra Krawczyk z dziećmi, od Anny i Piotra Jasińskich z dziećmi;
18:00 ++ Katarzyna i Franciszek Chrąchol – od dzieci z rodzinami;
18:00 + Małgorzata Kołodziej (1 r. śmierci) – od rodziców i siostry z rodziną;