SOBOTA   26 WRZEŚNIA,

06:30       + Michalina (f) , Stanisław oraz za zmarłych z rodziny;
08:00    + Stanisława (f) Hanicka – od Leszka Grzybowskiego z rodziną, od Jadwigi Kostki z rodzina, od Izy Kiełtyki z rodziną; 
08:00    + Bolesław Augustyniak – od Stanisławy Wierzbickiej-Kowal z  rodziną, od Zofii i Zbigniewa Jadżyn;
15:00    chrzest;     
16:00    Msza św. dla Pielgrzymów Międzybórz – Twardogóra
18:00    + Bolesław Kubot (11 r. śmierci);
18:00    ++ Lucyna i Edmund Pietrzak – od córki Ewy z rodziną oraz ++ Andrzej, Maria, Henryk Lityńscy – od syna Jana z rodziną;
18:00     + Wanda  Rudawska – od córki Krystyny z mężem, od syna Henryka z żoną, od wnuczki Agnieszki z rodziną;

NIEDZIELA 27 WRZEŚNIA, XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

07:00 ++ Leontyna i Władysław Wesołowscy – od rodziny;

08:30 + Danuta;

08:30 ++ Franciszka (f) i Antoni Mrozek;

10:00 + Marianna Wojciechowska (26 r. śmierci) – od córki Anny z rodziną;

10:00 + Waldemar Puchalski – od żony i dzieci;

11:30 ++ Anna Pawlak (10 r. śmierci) – od dzieci z rodzinami oraz ++ Małgorzata, Piotr i Stanisław;

13:00 + Stefan Wira – od córki z dziećmi;

13:00 Dziękczynno - błagalna w rocz. ślubu Krystyny i Józefa Napora – od dzieci;

18:00 + Wanda Wieloch – od męża z dziećmi;

 

PONIEDZIAŁEK 28 WRZEŚNIA, WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA

06:30 + Janina Suliga – od Barbary i Mieczysława Kukuły z rodziną, od rodziny Peritów i Józefa Mielnik;

08:00 + Stanisław Paluszek – od rodziny Walczaków, od Katarzyny i Krzysztofa Manulik z synami;

08:00 + Andrzej Jakubowski – od Eugenii i Janiny;

18:00 + Czesława (f) Henczel – od rodziny Szturyło z Osiedla, od Doroty i Waldemara Zawisza;

18:00 + Andrzej Bąk – od kuzyna Mariusza Gerlach z rodzina, od kuzyna Mirosława Gerlach z rodziną, od cioci Maryli i jej męża Tadeusza Gerlach oraz rodzin: Jolonków i Matusiaków;

18:00 + Stefan Kędziora – od Zofii Czub i Ryszarda z rodziną z Starej Huty, od sąsiadki Wodziak z rodziną, od rodzin: Zebedyńskich i Kryfko z Goli Wielkiej , od rodziny Krygiel;

 

WTOREK 29 WRZEŚNIA, ŚWIĘTO - ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

06:30 + Stefan Kędziora – od pracowników zakładu Tap-Pol, od rodziny Kowalskich, od Teresy i Tadeusza Kawałko;

08:00 + Lech Łyczkowski – od brata Bogdana z żoną, od brata Stanisława z rodziną;

08:00 + Katarzyna Drażniowska – od rodziny Lityńskich z Lipowej, od Anieli i Mieczysława Kinasz, od bratowej Leokadii Łyczkowskiej;

18:00 Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Jakuba Gerlacha – od rodziców i brata;

18:00 ++ Stefania Szczot (11 r. śmierci), Henryk;

18:00 Dziękczynna z ok. 95 r. urodzin Kazimiery Wydra z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW - od córki Zofii z rodziną i syna Mariana;

 

ŚRODA 30 WRZEŚNIA, WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA

06:30 + Piotr Franc – od właścicieli firmy Somek: Bożeny i Krzysztofa Krawczyk, od pracowników firmy Somek, od Marty i Tomasza Kalaruz;

08:00 ++ Maria Jurgiewicz (14 r. śmierci) i Alfons Jurgiewicz – od dzieci z rodzinami;

08:00 + Maria Kulig – od koleżanek: Ireny Hanickiej i Anny Łyjak z dziećmi, od Zofii i Jerzego Gajewskich, od rodziny Zielińskich z ul. Ratuszowej;

18:00 NOWENNA;

18:00 ++ Franciszek i Gertruda Bieleccy, Sławomir Niemierowski, Irena Płókarz, Justyna Piętka – od Janki z rodziną;

18:00 + Piotr Wichry (42 r. śmierci) – od dzieci z rodzinami;

 

CZWARTEK 1 PAŹDZIERNIKA, WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS - I CZWARTEK MIESIĄCA

06:30 O nowe powołania do Zgromadzenia Salezjańskiego;

08:00 + Edward Marczyk (urodzinowa) – od żony z dziećmi;

08:00 + Ludwik Hliwa - od Tomasza Gajewskiego z rodziną, od Zofii i Jerzego Gajewskich, od Teresy i Tadeusza Wolińskich z dziećmi, od rodziny Szczęsnych i Kowalczyków, od rodziny Chmiel, od rodziny Alojzego Kuliga;

18:00 + Tadeusz Sujecki (29 r. śmierci)– od dzieci z rodzinami;

18:00 + Teresa Pienio – od syna Adama z Ewą, od córki Katarzyny;

18:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 1) – od Iwony i Bogdana Szewczyk;

 

PIĄTEK 2 PAŹDZIERNIKA, WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW – I PIĄTEK MIESIĄCA

06:30 O Boże błog. i opiekę MBWW dla siostry Racheli z ok. imienin;

08:00 + Józef Slaby – od Marii Kawalec i Teresy Ciechowskiej;

08:00 + Stanisław Wielosz (8 r. śmierci) – od żony i syna Jarosława;

08:00 + Stanisław Paluszek - od rodziny Szydełko z Osiedla, od rodziny Augustyniak;

18:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 2) – od rodziny Pilipów, od absolwentów wraz z wychowawczynią z SP 1 (rocznik 2004) z Twardogóry;

18:00 + Janina Suliga – od chrześniaka Adama z rodziną, od Bogusi i Jana Letkich z rodziną;

18:00 + Apolonia Wichry – od chrześniaka Juliana z rodziną, od Jana Kałuża z rodziną;

 

SOBOTA 3 PAŹDZIRNIKA, I SOBOTA MIESIĄCA

06:30 + Katarzyna Drażniowska – od Teresy Mak z synem Adamem i z rodziną, od Róży Różańcowej p. Marii Więckowskiej;

08:00 + Czesława (f) Henczel – od Joanny i Wiktora Woźniak, od Piotra i Marii Ziółkowskich;

08:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 3) – od kuzynki Aleksandry z rodziną, od kuzynki Marzeny z rodziną;

16:00 Mały Kościół - Dziękczynna z ok. 50 rocz. urodzin Anny Głowacz;

16:00 I Komunia św.

18:00 + Helena Kasperska – od Józefy Kułakowskiej z rodziną, od Danuty Olszańskiej z rodziną, od Elżbiety i Wojtka z rodziną, od Jadwigi Mielnik z rodziną, od rodziny Słowik z rodziną;

18:00 + Krzysztof Witiw – od kuzynki Katarzyny z rodziną;

18:00 + Zenon Klimas (13 r. śmierci) i za zmarłych z rodzin: Klimas i Maryniak oraz o zdrowie w rodzinie;