SOBOTA 15 MAJA,
6:30 + Mirosława (f) Prochowicz – od koleżanek i kolegów z firmy Ilpea, od współpracownic z zakładu Ilpea;
8:00 + Zofia Pater – od Marka i Ani Kotalów z dziećmi;
8:00 + Maria Adamska – od grupy muzycznej Twardograje, od pracowników i emerytów Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Twardogóra;
18:00 ++ z rodziny Puchalskich, Iszczków i Borysewiczów;
18:00 ++ Wacław i Weronika Fiłończuk i ++ za zmarłych z rodziny;
18:00 + Zofia Pater – od rodzin: Woźniak i Głowacz;


NIEDZIELA 16 MAJA, WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
07:00 ++ Henryk Tomczyk (9 r. śmierci), Marianna i Michał Bulińscy, Agata i Antoni Tomczyk oraz za zmarłych rodziny;
08:30 ++ Anna, Zofia, Szczepan, Jan Malczyszyn – od rodziny;
08:30 + Jadwiga i Tadeusz Łyżniak – od córek z rodzinami;
10:00 + Eugeniusz Szierok – od ucznia Rafała Muzyki z rodziną, od Kazimierza i Heleny Muzyka, od Jasia Franc z rodzicami, od Stanisława Lisiak, Jerzego Lisiak i Karola Lisiak;
10:00 ++ Maria Adamska – od córki Beaty z rodziną, od syna Leszka z rodziną, Bogdana Pięty z rodziną oraz + Maria Oleszek – od Bogdana Pięty z rodziną;
11:30 ++ Urszula i Jan Woźniak – od dzieci i wnuków;
11:30 + Ryszard Jabłoński – od rodziny Ciupaków z Kaliszkowic, od rodziny Michalskich z Goli W., od Mariusza Zielińskiego z rodziną;
13:00 + Mirosław Sujecki – od syna Artura z wnukiem Aleksandrem;
13:00 + Maria Skorupka – od kuzynostwa z Czeszowa, Kuźniczyska i Trzebnicy;
18:00 ++ Zofia, Ludwik, Przemysław i wszystkich zmarłych z rodziny Bytońskich;

PONIEDZIAŁEK 17 MAJA,
06:30 + Jadwiga Łabuda – od sąsiadów: Piórek, Nawrot i Marszałek;
08:00 ++ Anna, Jadwiga i Krystyna – od siostry Zosi z mężem;
08:00 + Maria Oleszek – od Radosława Mogilnickiego z rodziną;
18:00 ++ Antonina, Ludwik, Jan, Krystyna Moskwa i za ++ z rodziny Moskwa;
18:00 + Maria Kubera – od sąsiadów Szmajek;
18:00 + Zdzisław Michalski – od Doroty Orłowskiej z rodziną, od Józefa Początek z Goli W., Teresy Kędziora, od Anny i Marka Klusków z rodziną;

WTOREK 18 MAJA,
06:30 ++ Krystyna i Krzysztof Miklus – od Romana z rodziną;
08:00 + Karolina Łotycka – od Barbary Gabryelskiej z rodziną, od rodziny Gajewskich, od Zofii Stężała z rodziną;
08:00 + Halina Maruszak – od rodziny Krawczyków z dziećmi i wnukami, Elżbiety i Mariana Pawlak z rodziną, Grzegorza i Ewy Smolis z dziećmi;
18:00 + Maria Kubera – od sąsiadów Smajek z Twardogóry, od Maćka i Magdy Szewczyk z dziećmi;
18:00 + Michał Bernacki (3 r. śmierci) – od żony i syna;
18:00 Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Julii Faraniec o Boże błog. dla rodziców i całej rodziny;

ŚRODA 19 MAJA,
06:30 O dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej;
08:00 + Marek Bernacki – od Agnieszki i Tomasza Gajewskich, od Katarzyny i Krzysztofa Nowickich-Pęcherz, od Danuty i Ryszarda Babula;
08:00 + Florianna Mazurek – od sąsiadów Krasickich, od rodzin: Wujda i Wójcik, od Beaty i Henryka Chrabańskich;
18:00 NOWENNA;
18:00 + Eugeniusz Szierok – od Marcina i Marty Wrześniackich z synem, od Mieczysława Kowalskiego z rodziną, od Karoliny i Damiana Jankowskich, od Alicji i Ryszarda Jankowskich;
18:00 + Józefa (f) Falczyńska – od Karoliny i Mateusza Bilskich z Sycowa;

CZWARTEK 20 MAJA,
06:30 O Boże błog. dla Stanisławy;
08:00 + Stanisław Żmuda (2 r. śmierci) – od córki z rodziną;
08:00 + Florianna Mazurek – od Anny Biernat z rodziną, od Roksany Czerniawskiej z rodziną, od Mirosława Domeradzkiego z rodziną;
18:00 + Mirosław Sobera – od Urszuli Marczyk z rodziną, od Joanny Marczyk-Łozinskiej z rodziną, od rodzin: Łozińskich i Biskupowicz;
18:00 + Maria Adamska – od Lidii i Jana Kałuża, od Barbary Prymas z rodziną, od rodziny Karalus;
18:00 + Jadwiga Łabuda – od wnuczki Gabrysi z rodziną, od wnuczki Gosi z rodziną, od wnuka Piotra z rodziną, od wnuka Mateusza z rodziną;

PIĄTEK 21 MAJA,
06:30 ++ Za zmarłych Rodziców, Rodzeństwo i wszystkich zmarłych z rodziny;
08:00 + Marek Bernacki – od Małgorzaty i Marka Knap, od rodziny Sobczaków, od Ali i Marka Jamrozik;
08:00 + Barbara Kulig (9 r. śmierci) – od męża i dzieci z rodzinami;
18:00 + Jan Olszowski – od kolegi Tadeusza, od rodziny Konarzewskich z Kolonii Grabowno W., od siostry Anny i Heleny z rodzinami;
18:00 ++ Stefan i Helena Łuczak – od dzieci z rodzinami;
18:00 + Ryszard Jabłoński – od rodzin: Lebedyńskich, Krywka i Wodziak z Goli W., od sąsiadów Klusków z rodziną, od sąsiadki Ewy Kędziora;

SOBOTA 22 MAJA,
06:30 + Halina Maruszak – od rodziny Beaty i Marka Trzcińskich, od Krzysztofa i Izabeli Niedźwieckich, od rodziny Rosów, od rodziny Nowickich z Międzyborza;
08:00 + Mirosław Trzciński (4 r. śmierci);
08:00 + Jadwiga Łabuda – od Zenony i Teresy Hoffman, od Ewy i Władka Banaszaków, od Ani i Marka Kotali, od sąsiadów Deberów;
13:00 chrzest
18:00 ++ Helena, Franciszek, Janusz Frankiewicz, Helena, Stefan, Jan Kuczyńscy – od rodziny;
18:00 + Maria Adamska – od Krystyny i Henryka Bajcarów, od koleżanki Ani z rodziną;
18:00 Dziękczynna z ok. 51 rocz. urodzin Krzysztofa;