Intencje pogrubionym drukiem będą odprawiane w kościele Wieczystej Adoracji

SOBOTA   23  MAJA,
06:30       + Stanisław Chleboś – od Ireny Stanek z rodz. z Odolanowa, od Grzegorza Błaszczyk z rodziną z Odolanowa, od sąsiadów Milerów i Jarantowskich ;
08:00       + Rozalia Siemaszko – od rodziny Luty i Raczkowskich;
08:00    ++ Władysława (f), Ludwik, Bernard, Michał, Kazimierz z rodziny Kukuła – od córki Barbary z rodziną; 
18:00      + Czesława (f) Sujecka (6 r. śmierci) – od dzieci z rodzinami;
18:00    Dziękczynna o dar zdrowia, Boże błog.i opiekę MBWW w 50 rocz. urodzin dla Beaty;
18:00    Dziękczynna z podziękowaniem z otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę MBWW dla Anny w 40 rocz. urodzin;
18:00    ++ Ludwika (f) i Mieczysław (25 r. śmierci) – od dzieci, wnuków i prawnuków;


NIEDZIELA 24 MAJA, UROCZYSTOŚĆ - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE –  MATKI BOŻEJ WSPOMOŻENIA WIERNYCH /ODPUST/
07:00    ++ Kazimierz i Władysława (f) Gnap – od córki Ewy z rodziną;
08:30    + Jan Skrzyński – od siostry Janiny, od siostry Hanki z rodziną, od brata Stanisława z rodziną, od siostrzeńca Andrzeja z rodziną, od Joli Więckowskiej z rodziną, od chrześniaka Rafała z mamą, od bratowej z synem z Cieszyna;
08:30    + Wiesław  Franczak – od syna Roberta z rodziną, od wnuczki Pauliny z mężem;
10:00    ++ Zofia i Feliks Guder i za zmarłych  z rodziny Guder i Sobińskich od Bożeny Dybowskiej z rodziną;
10:00    + Mirosław Trzciński (3r. śmierci) – od żony i dzieci;
11:30    ++ Stanisława (f) i Piotr Czeredreccy w rocznicę śmierci;
11:30    + Helena Szewczyk – od Lilli i Jana Sobiś;
11:30    + Brigida Kaszczyszyn – od syna Mariusza z żoną, od wnuczki Ewy z mężem;
13:00    ++ Katarzyna i Franciszek IIków  - od córki Stefanii z rodziną;
13:00    + Czesława (f) Henczel – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną, od Asi i Janka z rodziną;
18:00    ++ Anna, Elżbieta, Stanisław i wszystkich zmarłych z rodziny Pokorskich;
18:00    MSZA ŚW.  - STAŁA INTENCJA RADIO MARYJA + Czuwanie;


PONIEDZIAŁEK    25 MAJA, 
06:30    + Teresa Reszel – od rodzin: Głownickich, Szewczuk i Fiszer z ul. Batorego;
08:00    + Stanisław Chleboś – od Zofii Lepka i Reginy Lizakowskiej z Ostrowa, od Heleny i Leona Chleboś z Granowca, od Romana Chleboś z rodziną z Granowca, od Renaty Rachwał z Krotoszyna, od Witolda  i  Reginy Rachwał z Radłowa;
08:00    + Brajan Peszka – od Mariusza i Svietlany, od Agaty i Bartosza oraz Krystyny Gierus, od Joanny i Sławomira Nawrot;
18:00    + Rozalia Siemaszko – od Zdzisława Płókarza z Milicza, od rodziny Wujda  i Wójcik;
18:00    + Teresa Pienio  - od koleżanki Krystyny Leszczyszyn z rodziną, od Karoliny i Marka Matusiak, od bratowej z Bukowic z rodziną;
18:00    ++ Stanisław Lisiak i Anna Lisiak – od syna z rodziną;
18:00    + Stanisław Czuchnowski – od Darka Czemerysa z rodziną, od rodziny Stanisławczyków, od Bronisława z rodziną;


WTOREK  26  MAJA,
06:30    + Helena Szewczyk – od Stanisławy i Wiesława Gierus, od Grażyny i Jana Gierus;
08:00    + Jan Skrzyński – od Zbyszka i Jadzi Skrzyńskich, Piotra i Małgorzaty Skrzyńskich, od rodziny Sopolińskich, Barbary i Adama Czechowskich;
08:00    + Wanda Rudawska – od córki Teresy z mężem;
08:00    + Wiesław Franczak – od Haliny Woźniak i rodziny Mrowickich, od chrześnicy Elżbiety z synami;
18:00    + Helena  Krawczyk i  za zmarłych z rodziny;
18:00    + Mieczysław Weszka – od Basi i Sylwii z rodzinami, szwagierki Krystyny z rodziną, Darka Weszki z rodziną, rodziny Szlag i Tomaszewskich;

18:00    + Jan Skrzyński  - od Krystyny i Janusza Chrzanowskich z córkami, od rodziny Nowaków, od Teresy Stępień i Wandy, od Teresy i Stanisława Trawińskich, od sąsiadów Beaty i Jacka Krystek;

18:00    + Krystyna Gretkowska – od rodziny Rządkowskich i Ostrowicz, od Katarzyny i Krzysztofa Manulik z synami, od Beaty i Marka Pieślak z rodziną, od rodziny Dębskich i Krzywańskich, od rodziny Spychalskich, od szwagra Józefa Majnikowskiego;


ŚRODA  27  MAJA,

06:30    + Rozalia Siemaszko – od Doroty Kopczyńskiej z rodziną;
08:00    + Stanisław Chleboś – od Wandy i Jerzego Olejnik z Świecy, Elżbiety Bednarczyk z Odolanowa, Jana i Ireny Pawlak, od firmy pog. Warczak;
08:00    + Andrzej Kohla – od Mariusza i Lidki Maryniak, od Marii Klimas i Gertrudy Maryniak, od Ludwiki z dziećmi;
18:00    NOWENNA;
18:00    ++ Maria i Józef, Edward Dynowscy – od Krystyny i dzieci z rodzinami;
18:00    + Włodzimierz Wira (17 r. śmierci) – od żony z rodziną;
18:00    + Bożena Matysiak – od Ani i Darka Kanadys z synem, od Barbary Kontek z rodziną, od Wojciecha i Doroty Różowskich;


CZWARTEK   28  MAJA,
06:30    + Bożena Lemieszek – od firmy pogrzebowej Warczak;
08:00    + Stanisław Czuchnowski – od pracowników Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i pracowników Centrum Usług Wspólnych Gminy Twardogóra, od Aliny i Mariana  Gnap;
08:00    + Bronisław Debera – od Zofii i Jana Szumacher z rodziną, od Barbary Szedzinas z rodziną;
18:00    ++ Maria i Franciszek Goczling – od córki z rodziną;
18:00    + Anna Plewa – od rodziny Stępniów;
18:00    + Brajan Peszka – od sąsiadów Iwaszków, od Alojzego Kulig z rodziną, od cioci Rachlowej i Janka Kubiaka z żoną; Justyny i Waldka Bilskich;
18:00    + Henryka (f) Piotrowicz – od rodziny Pinkosz, od rodziny Nowaków z Lędzin, od rodziny Migasiewiczów, od rodziny Skrzypek;


PIĄTEK   29  MAJA, 
06:30    + Andrzej Kohla – od Agnieszki i Łukasza Szydełko, sąsiadów Kulawik, Wojciecha i Justyny Lizak z Brodowców, Mariana i Krystyny Szydełko ;
08:00    + Helena Szewczyk – od Maryli i Tadeusza Gerlach, od Bożeny i Ryszarda Gierus;
08:00    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla ks. Piotra z ok. 60 r. urodzin – od Rodziców i całej rodziny;
18:00    + Władysława (f) Kubiak – od siostry Celi z rodziną, od  Adama i Krystyny Kramarz z rodziną, od  Anny i Mariusza Wrześniackich z rodziną, od Weroniki i Stefana Kadela z rodziną, od Marii Sińca z rodziną;
18:00    + Jan Skrzyński – od Zofii i Czesława Zaremba, od Hanny Dębnej z rodziną, od rodziny Potyrałów i Hołubków, od rodziny Dryzd, od firmy pogrzebowej Warczak, od Kazika i Janiny Szydełko;
18:00    ++ Benedykta(f) Pluszkiewicz (40 r. śm.) - od syna Mariana  i Bogusława z rodzinami; ++ Tekla (f) i Florian Kojro, Maria i Kazimierz Szydełko;
18:00    + Wiesław  Franczak – od szwagierki Barbary, od Jagody i Marka Wypchło z rodziną;


SOBOTA   30 MAJA,
06:30       + Rozalia Siemaszko – od Krystyny i Andrzeja Molińskich;
08:00       + Wiesława (f) Gil – od sąsiadów Szczęch i Bednarskich, od kuzynki Danuty z rodziną;
08:00    O zdrowie i błog. Boże dla Ewy i Henryka z ok. rocznicy ślubu – od dzieci; 
08:00    + Brajan Peszka – od właścicieli firmy Frontwit, Marleny i Tomka Kawałko z firmy Gold Meble, od kolegów i koleżanek z firmy Gold Meble;
18:00      + Bernard Franc (3 r. śmierci) – od żony i dzieci;
18:00    ++ Józefa (f) i Antoni Dżugaj w rocz. śmierci – od dzieci z rodzinami;
18:00    ++ Ludwika (f) Turek i zmarli z rodziny:  Michał, Ludwik i Piotr – od Tadeusza z rodziną;
18:00    + Henryka (f) Piotrowicz – od Roberta, Magdy i Łukasza z rodzinami, od Heleny Winzek  z Granowca, od Mirosławy Wójcik z dziećmi;