Przeglądając zasoby Internetu, zawsze znajdujemy coś ciekawego. Dzielmy się swoimi odkryciami, dołączając ciekawe odsyłacze do tego wykazu, aby również inni mogli dotrzeć tam, gdzie nas dobre myśli zaniosły

Wskaż z poniższej listy tematykę odsyłaczy, a następnie wybierz stronę, którą chcesz odwiedzić.

Pokaż: 
# Odnośnik Odsłony
1   Link   Miłosierdzie Boże
3660
2   Link   Wózek inwalidzki - duszpasterz młodzieżowy
Dobra Nowina głoszona z poziomu wózka inwalidzkiego.
3382
3   Link   Ojciec Pio z Pietrelcina
Ojciec Pio z Pietrelcina
3895
4   Link   Mateusz.pl - CHRZEŚCIJAŃSKI SERWIS WWW
Mateusz.pl - CHRZEŚCIJAŃSKI SERWIS WWW
3651
5   Link   KATOLIK.pl - Portal katolicki dla wierzących, wątpiących i poszukujących
W czasach, kiedy księgarnie katolickie "pękają w szwach" od nowości książkowych, a nowe kościoły powstają jeden przy drugim, wciąż zastanawia płytka wiara i brak wiedzy religijnej Polaków. Wykształceni i mądrzy ludzie nie potrafią wymienić Dziesięciu
3242
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 3